Dołącz do Klubu Warto

i uzyskaj dostęp do wiedzy dotyczącej budowania bezpiecznej więzi z dzieckiem w praktyce, odpowiedzi na najczęstsze problemy rodziców, webinarów z sesjami pytań i odpowiedzi, podcastów oraz rabatów na produkty cyfrowe i wydarzenia.

ZAPISUJĘ SIĘ

Platforma Edukacyjna dla Rodziców

Klub Warto

Pierwszy miesiąc zupełnie za darmo. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo wiele.

Nikt nas w szkole nie nauczył tego jak budować piękne relacje z dziećmi, ani jak sobie radzić gdy w rodzicielstwie jest naprawdę ciężko. Dlatego warto jest wziąć sprawy w swoje ręce i sięgnąć po tą wiedzę teraz. To, kim będziemy dla naszych Kochanych Małych Ludzi zależy tylko od nas.

#klubwarto

Jak to działa?
Żeby dołączyć do Klubu Warto wystarczy kliknąć przycisk „zapisuję się” i uzupełnić wszystkie niezbędne dane.

Od tej pory rozpoczyna się Twój miesięczny okres próbny, po którym możesz zrezygnować w każdej chwili, zachowując dostęp do materiałów do końca miesiąca,

Dostajesz dostęp do Panelu Klubowicza na stronie www.lukaszburnoswarto.pl, w którym masz wszystkie materiały w jednym miejscu. Dzięki temu możesz wracać do nich kiedy tylko chcesz. Wszystkie materiały wysyłać Ci będę także na Twoją skrzynkę e-mail.

Liczba materiałów w Panelu Klubowicza będzie się zwiększać z upływem czasu. Miesięcznie w Klubie Warto będziemy poruszać 3 ważne tematy dotyczące budowania relacji z dzieckiem, skutecznej komunikacji, cierpliwości w rodzicielstwie, dbania o siebie i swój spokój, rozwoju dzieci i najbardziej „palących” problemów, którymi dzielą się ze mną rodzice,

Do każdego z 3 tematów w miesiącu dostaniesz ode mnie mój autorski artykuł oparty na badaniach naukowych, monografiach lub innej wiedzy eksperckiej. Jego zadaniem będzie szczegółowe wprowadzenie Cię w aktualnie omawiany problem lub tematykę.

Do każdego z 3 tematów w miesiącu zaproszę Cię na Webinar lub Rozmowę z Ekspertem na omawiany przez nas aktualnie temat. Każdy webinar i rozmowa kończyć się będzie sesją Q&A, podczas której będziesz mógł/mogła zadawać pytania mi lub ekspertowi,

Do każdego z 3 tematów w miesiącu dostaniesz ode mnie mój prywatny, bardzo osobisty podcast audio dotyczący moich doświadczeń z danym problemem.

Dostęp do nagrań Webinarów, artykułów, rozmów i podcastów masz na stałe w Panelu Klubowicza,

Będąc w klubie masz też stałe rabaty na produkty w sklepie „Warto” oraz organizowane/współorganizowane przeze mnie wydarzenia.

Zdecydowałem się dać Ci tak dużo za tak niską cenę, ponieważ moim celem od początku Projektu „Warto” jest dotarcie do jak największej liczby rodziców. Wskakuj na pokład i dołącz do nas już dziś :)

Ile to kosztuje?

… tyle co kawa i ciastko w kawiarni 🙂 A może nawet i trochę mniej. Więc naprawdę warto.

Od początku projektu „Warto” moim celem jest dotarcie do jak największej liczby rodziców, bo wiem, że za każdym z nas stoi nasz kochany Mały Człowiek. Tworząc Klub „Warto” zdecydowałem się na taki model biznesowy, który sprawi, że na zapisanie się będzie stać naprawdę każdego rodzica.

Dlatego też już od dziś możesz korzystać z całej wiedzy i korzyści w Klubie „Warto” za symboliczną kwotę 39 zł miesięcznie.

Jeśli masz bardzo trudną sytuację finansową i nawet te 39 złotych miesięcznie robi dla Ciebie ogromną różnicę, a czujesz, że relacja z Twoim dzieckiem wymyka Ci się spod kontroli, to napisz do mnie proszę mail na adres: kontakt@lukaszburnoswarto.pl

Twoje dziecko zasługuje na zdrową relację z rodzicem tak samo jak każde inne.

 

 

- Łukasz

Czy Klub Warto jest dla mnie?

Klub Warto jest dla Ciebie jeśli:

Twoja relacja z dzieckiem jest inna niż pragniesz
Chcesz zbudować głęboką więź ze swoim dzieckiem
Tracisz w relacji z dzieckiem cierpliwość
Czujesz, że brakuje Ci wiedzy i konkretnych narzędzi wychowawczych
Nie wiesz jak dogadać się ze swoim dzieckiem
Czujesz, że warto oprzeć relację o bezpieczną więź
Interesuje Cię wiedza oparta na badaniach i wiedzy eksperckiej
Czujesz, że bliscy „nie pomagają”, albo nie potrafią pomóc
Potrzebujesz zatroszczyć się w rodzicielstwie o siebie
Chcesz umieć czytać to, co jest pod słowami dziecka
Chcesz nauczyć się wchodzić z dzieckiem w układy
Czujesz, że robisz wszystko dobrze, ale wiele rzeczy nie działa

#klubwarto
Bezpieczne źródło wiedzy i wsparcia dla Rodzica.

39 zł / mc.

nic nie ryzykujesz. Możesz sprawdzić Klub Warto przez miesiąc i wypisać się w każdym momencie.

Co zyskujesz?

regularną dawkę praktycznej wiedzy o radzeniu sobie z trudnościami i budowaniu relacji z dzieckiem,
dostęp do Webinarów i Rozmów z Ekspertami (a potem ich nagrań), na których będziemy poruszać problemy i trudności z jakimi najczęściej borykają się rodzice,
każdy Webinar i Rozmowa z Ekspertem kończyć się będzie sesją Q&A, na której będziesz mógł/mogła zadawać mi lub Ekspertowi pytania dotyczące Twojej sytuacji rodzicielskiej,
artykuły i podcasty z praktyczną wiedzą dotyczącą rozwoju dziecka, sposobów na efektywną komunikację z dzieckiem i na zatroszczenie się o siebie w rodzicielstwie,
zniżki na produkty w sklepie na stronie www.lukaszburnoswarto.pl, indywidualne spotkania online oraz na wydarzenia stacjonarne,

Najczęściej zadawane pytania

To bardzo dobre pytanie. I zawsze warto je sobie zadać. Dlatego postanowiłem dać każdej Klubowiczce i każdemu Klubowiczowi możliwość bezpłatnego sprawdzenia czy warto być w Klubie „Warto” :) Przez miesiąc. Bez żadnych zobowiązań.

No pewnie! Jeśli z jakiegoś powodu stwierdzisz, że bycie w Klubie „Warto” nie jest jednak dla Ciebie, możesz zrezygnować w każdej chwili bez żadnych zobowiązań ani okresu wypowiedzenia. Co więcej, zachowasz dostęp do wszystkich materiałów i wiedzy do końca Twojego aktualnego okresu rozliczeniowego.

Nie musisz. Wszystkie Webinary i Rozmowy będą nagrane i będziesz mógł/mogła wrócić do nich kiedy tylko chcesz. Jednak jeśli masz taką możliwość, to zachęcam Cię do bycia na żywo, ponieważ będziesz miał/miała okazję zadawać pytania na sesji pytań i odpowiedzi na koniec każdego Webinaru i Rozmowy.

Pewnie, że tak. Ale... Jeśli wejdziesz do Klubu Warto za aktualnie obowiązującą cenę i będziesz w Klubie cały czas, to będzie Cię obowiązywać zawsze ta cena, którą zapłaciłeś/aś przystępując do Klubu. Jeśli zdecyduję się podwyższyć cenę za członkostwo, to będzie ona obowiązywać tylko te osoby, które zapiszą się po podwyżce (także te, które wcześniej obowiązywała niższa cena, ale zdecydowały się wypisać i zapisać po podwyżce).

Dokładnie takie jakich potrzebują rodzice. W Klubie Warto będziemy się przynajmniej raz w miesiącu spotykać po to, żeby podyskutować o tym jakie tematy Was najbardziej interesują. Z jakimi problemami się borykacie i jakie pytania Was najbardziej nurtują. Klub Warto jest przede wszystkim dla Was. A ja jestem tutaj po to żeby Was słuchać i przekazywać Wam wiedzę. Wszystkie tematy w Klubie Warto dotyczą szeroko pojętego rodzicielstwa i psychologii.

Dlaczego stworzyłem Klub „Warto”?

Od początku powstania projektu „Warto” moim celem było dotarcie do jak największej liczby rodziców z wiedzą, która jest ogromnie ważna, a której nie dostaliśmy ani w szkole, ani od naszych rodziców. Przez dwa lata tworzyłem treści o tym jak mówić do dzieci żeby nas słuchały, jak słuchać dzieci żeby je usłyszeć, jak być cierpliwym i spokojnym w rodzicielstwie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak stać się dla dziecka bezpieczną figurą przywiązania potrafiąc zadbać przy tym wszystkim także o siebie.

Niestety dzisiejsza forma przekazu na Social Media jest bardzo ograniczająca. Niestety (albo i „stety”) problemy i trudności w relacjach rodziców z dziećmi to często kwestie bardzo złożone, wymagające szerokiej analizy i wyczerpującego opisu, który nie pozostawi żadnych wątpliwości ani pola do różnych interpretacji.

Żeby tworzyć takie treści i przekazywać je Rodzicom, musiałem zdecydować się na porzucenie wszystkich innych rzeczy, którymi zajmowałem się do tej pory zawodowo, zajęcie się projektem „Warto” na pełen etat i wyjść poza Social Media.

Chciałem jednocześnie mieć poczucie, że jeśli biorę od Rodzica coś w zamian, to chcę dać mu coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co znacznie wykracza poza treści typowe dla Social Media. Coś, co będzie dla niego źródłem praktycznej wiedzy, inspiracji i pomoże mu w uporaniu się z codziennymi rodzicielskimi trudnościami. Chciałem też zorganizować to w taki sposób, żeby naprawdę każdego rodzica – bez wyjątku było na to stać. Dzięki temu nie będę musiał rezygnować ze swojego pierwotnego celu dotarcia z wiedzą do jak największej liczby rodziców.

I tak właśnie powstał pomysł na Klub „Warto”. Bycie Klubowiczką lub Klubowiczem będzie kosztować Cię tyle…. ile jedna kawa i ciastko w dobrej kawiarni (a może nawet i mniej). W zamian będziesz dostawać ode mnie regularną wiedzę na temat budowania relacji z dzieckiem w formie artykułów, nagrań video, podcastów i webinarów z sesjami pytań i odpowiedzi.

Dzięki temu Ty otrzymasz naprawdę dużą dawkę wiedzy podanej w przystępny sposób, a ja będę mógł przeznaczyć cały swój czas pracy na analizę badań, literatury, rozmowy ze specjalistami i specjalistkami oraz na tworzenie tych treści właśnie dla Ciebie i innych Cudownych Rodziców.

 

Do zobaczenia w Klubie „Warto”!

Pomysłodawca i założyciel Projektu Warto